Shendet
  1 day ago

  Kujdes! Ja çfarë ndodh nëse konsumoni 3 vezë në ditë

  Veza është një ndër ushqimet më të përdorura. Një studim ka hedhur dritë mbi problemet…
  Lajme
  4 days ago

  Tragjedi në Gjermani/ Humbin jetën 4 të rinj shqiptarë

  Të shumtë janë të rinjtë shqiptarë që kanë emigruar për punë në shtetin gjerman. Shumë…
  ShowBiz
  5 days ago

  Xhihan rrëmben Xhenetin dhe Melisën, ja ç’do ndodhë nesër

  Selim dhe Melisa shkojnë në spital dhe kërcënojnë doktorin t’u tregojë të vërtetën. Doktori bën…
  Lajme
  5 days ago

  Dita e Verës/ Ja si di jetë moti në të gjithë Shqipërinë

  Kjo javë nisi me reshje shiu dhe ulje temperaturash, madje në zonat malore pati edhe…
  Lajme
  7 days ago

  I ftohti dhe shirat “mbërthyen” vendin, kjo është data kur do të shndrisë dielli

  Ditën e sotme i gjithë vendi është “mbërthyer” nga shirat, temperaturat e ulëta dhe reshjet…
  ShowBiz
  1 week ago

  Hajdutja e Top Channel!’ Ish-konkurrenti i famshëm i Big Brother ofendon Arbanën

  Ish-konkurrenti i Big Brother, Klodian Çelaj ka ofenduar moderatoren Arbana Osmani. I njohur nga të…
  ShowBiz
  2 weeks ago

  Xhihan i propozon për martesë Arzus, ja ç’do ndodhë të hënën në Xhenet

  Selim shkon të takojë Xhenetin dhe i thotë se nuk kishte zgjidhje tjetër përveçse t’ja…
  ShowBiz
  2 weeks ago

  VIDEO/ ‘Kriza ekonomike te dyqanet e veshmbathjeve’/ Olsi Bylyku imiton Alba Hoxhën, reagon balerina seksi: Do të…

  Aktori i humorit, Olsi Bylyku është shfaqur së fundmi në rubrikën e tij “Parashikimi i…
  Horoskopi
  2 weeks ago

  A do t’ju buzëqesh fati në punë dhe dashuri? Parashikimi i yjeve për javën e ardhshme

  Njihuni me parashikimin e yjeve për javën e ardhshme, 4-10 mars 2019 Dashi Dashuria: Ndoshta…
  Lajme
  2 weeks ago

  Aksidenti tragjik te Gjiri i Lalzit/ Apeli emocionues i tezes: Dje i varrosëm mamit Sindit, s’duam të mbesë sakate

  Dy ditë më parë, në autostradën Tiranë- Durrës një makinë ku udhëtonin dy motra dhe…
   ShowBiz
   5 days ago

   Xhihan rrëmben Xhenetin dhe Melisën, ja ç’do ndodhë nesër

   Selim dhe Melisa shkojnë në spital dhe kërcënojnë doktorin t’u tregojë të vërtetën. Doktori bën sikur nuk di gjë. Xhenet…
   ShowBiz
   1 week ago

   Hajdutja e Top Channel!’ Ish-konkurrenti i famshëm i Big Brother ofendon Arbanën

   Ish-konkurrenti i Big Brother, Klodian Çelaj ka ofenduar moderatoren Arbana Osmani. I njohur nga të gjithë si Klodi i Big…
   ShowBiz
   2 weeks ago

   Xhihan i propozon për martesë Arzus, ja ç’do ndodhë të hënën në Xhenet

   Selim shkon të takojë Xhenetin dhe i thotë se nuk kishte zgjidhje tjetër përveçse t’ja bënte këtë lojë Melisës. Xhenet…
   ShowBiz
   2 weeks ago

   VIDEO/ ‘Kriza ekonomike te dyqanet e veshmbathjeve’/ Olsi Bylyku imiton Alba Hoxhën, reagon balerina seksi: Do të…

   Aktori i humorit, Olsi Bylyku është shfaqur së fundmi në rubrikën e tij “Parashikimi i VIP-ve” në “Be Coffee” njësoj…
   Close