Horoskopi

Parashikim javor nga astrologja Meri Shehu/ Hëna e ndritshme do të sjell fuqi, shkëlqim, dritë për këto shenja

Kjo hënë e veçantë përcjell mesazhe të rëndësishme. Duhet të lëmë mbrapa trishtimin dhe zhgënjimin dhe të shkojmë përpara.

Hëna e plotë do të jetë në drejtim me yllin super të shëndritshëm  Regulus, kjo sjell fuqi, shkëlqim dhe dritë.

Dashi
Një çështje pune dhe shëndeti do t’ju preokuptoj për disa kohë deri në mes të prillit të paktën përpiquni të jeni të detajuar dhe tëorganizuar

Demi

Do keni afatet më të bukura për tu marrë me fëmijët tuaj por edhe me çështje erotike. Duhet tashmë të vendosni nëse ju pëlqen të vazhdoni me partnerin egzistues

Binjakët
Do mbyllni një periudhë të rëndësishme të jetes tuaj sidomos familjare dhe kjo ju fton për rinovim marrëdhëniesh apo ndryshime ne vend banim

Gaforrja
Do kërkoni të plotësoheni në komunikim apo ta gjeni veten diku apo me dikë qe shkruan qartë me saktesi apo që ka staretegji të mireorganizuar

Luani
Do preokupoheni shumë deri në mes të prillit për çështjet ekonomike duke bërë analiza konkrete dhe hapa shumë të matur. Kujdes në ate çfarë dëshironi

Virgjëresha
Më në fund deri në mes të prillit do ndjeheni se yjet do shëndrijn e për ju apo do përshtaten me temperamentin tuaj. Kërkoni plotësim shpirtëror. Kujdes nga psikologjia e dobët dhe mikrobet

Peshorja
Ajo që nuk do jetë  e dukshme së jashtemi do shëndrrij së brendshmi. Ka ardhur momenti të organizoni dëshirat pasionet dhe ti jetoni me ate që dëshironi. Kujdes mbylljen në vetvete

Akrepi
Ju kujton hëna e plotë se duhet të dashuroni apo përmbyllni një relacion me dikë jashtë apo që ka qënë largë. Kujdes çfare opsioni zgjidhni

Shigjetari
Një martese dhe një punë e mirë në karriere ju thërret deri ne mes te prillit. Përpiquni të jeni sa më konkrete dhe të saktë në veprime

Bricjapi
Një njohje shumë e rëndësishme mund t’ju ndriçoj ose mund të marrë gjithë shkëlqimin tuaj duke ju bërë vartes të madhështisë së vet

Ujori
Do përmbushni një boshllëk shpirtëror dhe do ndjeheni se tashmë ka vend vetëm për argëtim dashuri dhe materialish të kënaqur

Peshqit
Përball jush bota mund të jete tashmë dhe romantike dhe praktike. Si asnjëhere do shijoni dy pjesët e një medaljeje si të jenë një fat i vetëm për ju.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close